in

Star ☆ Twinkle Precure Anime Film Dans Klipini Açıkladı – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Resmi Youtube Precure için kanal imtiyaz bir klip akışına başladı Star Twinkle Precure: Hoş geldiniz. (Yıldız ☆ Twinkle Filmi Önlemek: Hislerinizi Yıldızların Şarkısına Koyun), Yıldız ☆ Twinkle Precure anime serisi, Cuma günü. Klip, dans eden beş ana karakteri gösterir. şarkı ekle "Twinkle Stars" (Şarkı ayrıca bu pazardan başlayarak televizyonun son tema şarkısı olacak.)


Film 19 Ekim'de Japonya'da açılacak.

Filmin öyküsü, bir UMA'yla buluşan Precures'a odaklanacak ("tanımlanamayan gizemli hayvan," ilan edilen "yūma", sağdaki posterde görülen resim). Beş Precures, yaratıkla bağlarını şarkı yoluyla derinleştiriyor.

Y Tanta Tanaka (Git! Princess Precure, Eiga Mahō Tsukai Kesin! Kiseki Henshin yok! Mofurun'u tedavi edin!) filmi yönetiyor. Toei Filmin temasının “bağlar” olacağını ve şu ana kadar film dizisindeki “en acı ve sıcak” hikayeyi içereceğini belirtti.

Rina Chinen Yeni karakter ve Starry Sky polis memuru Mary Anne oynayacak (Not: isim romanizasyon onaylanmadı) ve aynı zamanda "Twinkle Stars." Aşağıdaki oyuncu kadrosu, yabancı UMA avcılarını da oynuyor: Takayuki Hamatsu, Yui Ishikawa, Shunsuke Sakuya, Jin Katagirive Ryūsuke Komakine.

Yıldız ☆ Twinkle Precure 16. ve en yeni Precure (Pretty Cure) televizyon anime dizisi ve 3 Şubat'ta hazırlandı.

Hikayesi Yıldız ☆ Twinkle Precure kahramanı Hikaru, gece gökyüzünü izlerken uzaylılar Lala, Prunce ve Fuwa ile tanıştığında başlar. Takımyıldızların 12 Yıldız Prensesinin saldırıya uğrayana kadar evrenin dengesini koruduğu “Yıldız Sarayı” nı öğrenir. Lala, 12 dağınık “Prenses Yıldızı Renkli Kalemleri” bulmak ve prensesleri canlandırmak için efsanevi Precure savaşçılarını arıyor. Fuwa bir düşman tarafından ele geçirildiğinde, Hikaru Fuwa'yı kurtarmak ister ve Yıldız Renk Sarkık ve Yıldız Renk Kalemi Cure Star'a dönüşmesine izin vermek için görünür. O andan itibaren kalemleri toplamak ve prensesleri canlandırmanın anahtarı olan Fuwa'yı yetiştirmek için çalışıyor.

Film görseli © 2019 映 画 ス タ ー ☆ ト ゥ イ ン ク ル プ キ キ ュ ア 製作 委員会

Kaynaklar: Precure Youtube kanal, Comic Natalie

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Yuzuriha Ogawa (Dr. Stone) Calssara tarafından Cosplay

Yuzuriha Ogawa (Dr. Stone) Calssara tarafından Cosplay