in

1. Kader / Büyük Sipariş Anime Filmin Teaser Önizlemeleri Mamoru Miyano'nun Rolü, Daha Fazla Çalışanı Açıkladı – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Aniplex ilk teaser videosunu ve ilk film için anahtar görselini Kader / Büyük Sipariş: Yuvarlak Masanın Film İlahi Ülkesi: Camelot (Kader / Büyük Sipariş Shinsei Entaku Ryōiki Camelot) Pazar günü film projesi. Teaser önizlemeleri Mamoru MiyanoBedivere karakteri olarak seslendirir ve ayrıca filmin ana ekibinden daha fazla şey anons eder.

Ukyō Kodachi (Boruto: Naruto Gelecek Nesiller, Lord El-Melloi II'nin Dava Dosyaları: Demiryolu Zeppelin Grace notu, Kaos Ejderhası) ilk filmin senaryosunu yazıyor. Kazuchika Kise (Kan c, Uçurumda Yapılan, xxxHOLiC) ve Nakaya Onsen karakterleri birlikte tasarlıyoruz Mieko Hosoive Kise ayrıca animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor. Üretim I.G üretiyor ve Aniplex dağıtıyor.

Diğer personel üyeleri arasında:

Ülke genelindeki katılımcı tiyatrolar, ilk avans biletlerini Cuma günü ilk önemli görsellere sahip olan A4 boyutunda temiz bir dosya klasörüyle satmaya başlayacak.

İki Kader / Büyük Sipariş: Yuvarlak Masanın Film İlahi Ülkesi: Camelot filmler, Dolaşmak: Agateram ve Paladin: Agateram, oyundan "Dai Roku Tokuiten Shinsei Entaku Ryōiki: Camelot" (Sipariş VI: Kutsal Yuvarlak Masa Bölgesi: Camelot) hikayesini uyarlayacak.

Filmler yıldız olacak Mamoru Miyano Bedivere olarak Nobunaga Shimazaki Ritsuka Fujimaru olarak ve Rie Takahashi Mash Kyrielight olarak.

Daha önce açıklandığı gibi, Kei Suezawa (FLCL Progressive) ilk filmi yönetiyor ve Kazuto Arai (FLCL Progressive) ikinci filmi yönetiyor. Üretim I.G film projesini üretiyor. Signal.MD ilk filmi canlandırıyor ve Üretim I.G ikinci filmi canlandırıyor. Takashi Takeuchi (kader anime imtiyaz) baş karakter tasarımcısı, Mieko Hosoi (Aiura, Shōwa Genroku Rakugo Shinjū, Grimgar, Küller ve Yanılsamalarbu tasarımları animasyona uyarlamak. Film bestecileri arasında Keita Haga (Kader / konaklama gecesi Tema şarkı sözleri) ve Hideyuki Fukasawa (Kader / konaklama gecesi: Sınırsız Blade Works).

İlk film gelecek yıl açılacak.

Aniplex yayımladı Kader / Büyük Sipariş 2015 yazında Japonya'daki akıllı telefon oyunu. Oyun Haziran 2017'de Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da İngilizce olarak yayınlandı.

Kaynak: Comic Natalie

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Koro Öğretmen Görevi! Spinoff Manga Ends – Haberler

Yuzuriha Ogawa ve Taiju Oki (Dr. Stone) Calssara tarafından Cosplay