in

Sword Art Online: Alicization Rising Steel Smartphone Oyun 2 Videolar Streamed – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !


Bandai Namco Eğlence için iki tanıtım videosu daha yayınlamaya başladı Sword Art Online: Alicization Yükselen Çelik (Sword Art Online: Alicization blading) Perşembe günü akıllı telefon rol yapma oyunu. Videolarda bir savaş öğreticisi ve Eydis karakterinin tanıtımı yer alıyor.Bandai Namco Eğlence oyunu hem Japonya'da hem de Batı'da yayınlayacak.

Sword Art Online: Alicization Ekim 2018’de Japonya’da bulunan ve yayın yapan Crunchyroll, Hulu, ve FunimationNow. Dizi tüm "Alicization Arc" uyarlıyor Reki Kawaharaorijinal romanlar ve dört hava olacak coursveya bir yılın dört çeyreği. İlk iki cours ekim-mart ayları ve ikincisi cours, başlıklı Sword Art Online: Alicization – Yeraltı Savaşı, 12 Ekim'de galası olacak.

Kaynak: Bandai Namco Eğlence'ler Youtube kanal


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in bir iştiraki olan Bandai Namco Rights Marketing, Inc., Anime News Network Inc.'in kontrolsüz ve azınlık hissedarıdır.

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Murenase! Seton Gakuen Hayvan Romantik Komedi Manga Anime Alır – Haberler

Yuzuriha Ogawa ve Taiju Oki (Dr. Stone) Calssara tarafından Cosplay