in

Asla Öğrenmiyoruz: BOKUBEN, Manga'nın 16. Hacimiyle Birlikte Gelen 2. Video Anime'yi Alır – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Düğün töreninde 5 bayan adayı içeren 25 dakikalık anime


Bu yılın 45'inci sayısı Shueisha'nın'ler Haftalık Shonen Jump dergisi Pazartesi günü yaptığı açıklamada, orijinal bir video anime olduğunu (OVA) için Asla Öğrenmiyoruz: BOKUBEN 16. cilt ile birlikte olacak Taishi Tsutsui'ler Asla Öğrenmiyoruz (Bokutachi wa Benkyō Dekinai) Birim 3 Nisan 2020'de gönderildiğinde manga.

Manga hacmi ve Blu-ray Disc'teki anime ile sınırlı sayıda baskı paketi siparişi vermek için son tarih 29 Ocak'tır. Dergi, orijinal bölümün 25 dakika süreceğini ve beş ana bayan müşterinin düğün töreninde yer alacağını söyler. . Tsutsui için denetim sağlamak OVA. Pakette ayrıca özel olarak çizilmiş bir manga ve Tsutsui'nin "değerli hatıraları" örnek kartı yer alacak.

Franchise ilk OVA manga'nın 14 Kasım hacmiyle 1 Kasım'da kargoya verilir. Anime 25 dakika sürecek. Sınırlı sayıda üretilen set ayrıca Tsutsui'nin "değerli anılar" illüstrasyon kartını da içerecek. Anime, bölüm 48 ve 49'u kapsayacak. Yuiga ve Asumi'deki bölümler, sahilde bir tarih taklit ediyorlardı ve daha sonra Yuiga, yanlışlıkla bikini üstünü kaybettiğinden beri sakladığı Mafuyu Kirisu saklanıyor.

İlk sezonu Asla Öğrenmiyoruz: BOKUBEN 6 Nisan'da premiered. Amerika Aniplexi anime başlık altında lisans aldı Asla Öğrenmiyoruz: BOKUBEN, ve üzerinde anime akıyor Hulu, Crunchyroll, ve FunimationNow. İkinci sezon Cumartesi günü Japonya'da başladı. Funimation, Crunchyroll, ve HIDIVE hepsi seri akış halindedir.

Kaynak: Haftalık Shonen Jump sayı 45


turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Funimation Streaming New Trailer, Yağmacı Anime için 2 Daha Fazla Dub Oyuncu Seçti – Haberler

Yuzuriha Ogawa ve Taiju Oki (Dr. Stone) Calssara tarafından Cosplay