in

Binbaşı 2. Beyzbol Manga Nisan ayında Yeni Anime Serisini Kazandı – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Dayalı 1 anime serisi Takuya Mitsuda'nın devam filmi Manga Nisan 2018’de hazırlandı.

Shogakukan 17. derlenmiş kitap hacmini listeler (sağda görülür) Takuya Mitsuda'ler Binbaşı 2. 18 Ekim tarihli bir sürüm için beyzbol mangaları ve liste mangada yayınlanacak ikinci bir televizyon anime dizisinin olacağını bildiriyor. NHK Eğitim 2020’de kanal.

Devam filmi manga, Aralık 2015'te bir animasyon reklamına ve Nisan 2018'de piyasaya sürülen bir televizyon anime uyarlamasına ilham verdi. Crunchyroll diziyi Japonya’da yayınlandığı şekliyle yayınladı ve hikayeyi anlattı:

Shigeno Daigo, babası Goro, profesyonel bir beyzbol oyuncusu olan bir ilkokul öğrencisidir. Bir zamanlar Major League oyuncusu olan babasından ilham alan Daigo, bir gençlik lig takımı Mifune Dolphins ile beyzbol oynamaya başladı. Ancak bir profesyonelin oğlu olma beklentilerini karşılayamadı ve bir yıldan kısa bir süre sonra beyzbolu bıraktı. Sonra, altıncı sınıfının baharında, Daigo'nun okulu, Amerika'dan yeni gelen bir transfer öğrencisini ağırlıyor. Transfer öğrencisi Sato Hikaru ve babasının eski bir Major League oyuncusu ve Goro'nun yakın arkadaşı olan Sato Toshiya olduğu ortaya çıktı. Bu iki genç adamın kaderi ilerlemeye başlıyor!

Mitsuda manga başlattı Haftalık Shonen Pazar Mart 2015'te beş yılda manga serisinin ilk yeni taksit olarak. Manga kısa süre önce bu yılın başlarında nisan ayında beş aylık bir aradan döndü.

Mitsuda serileştirilmiş Majör içinde Haftalık Shonen Pazar 1994'den 2010'a kadar. Shogakukan Dizi için 78 derlenmiş kitap kitabı yayımladı. Hikaye, profesyonel bir beyzbol oyuncusu olan Goro Honda'nın babası bir kazada öldüğünde başlar. Bu ona profesyonel bir beyzbol oyuncusu olma yolunda kendisinin motivasyonunu verir.

Manga 2004'te ilk televizyon anime dizisine ilham verdi ve altıncı televizyon anime dizisi 2010'da koştu. Manga ayrıca başlıklı bir anime filmine ilham verdi. Binbaşı: Yūjō Kazanan Atış Yok 2008 yılında.

Kaynak: Shogakukan


turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Yuzuriha Ogawa ve Taiju Oki (Dr. Stone) Calssara tarafından Cosplay

Bulutların Altında Gülmek Kemuri Karakara Kasım Ayında Yeni Manga'yı Tanıttı – Haberler