in

Bulutların Altında Gülmek Kemuri Karakara Kasım Ayında Yeni Manga'yı Tanıttı – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Yeni Mars Kırmızısı manga, Bun'ō Fujisawa’nın çarpıcı sahne okuma serisini uyarladı


Kasım sayısı Mag Garden'ler Aylık Çizgi Roman Bahçesi dergisi geçen Cuma günü Bun'ō Fujisawa’nın manga uyarlamasının Mars Kırmızısı dramatik sahne okuma serisi, derginin bir sonraki sayısında 5 Kasım'da başlayacak. Fujisawa ve Aylık Çizgi Roman Bahçesi meydana çıkarmak manga yaratıcısı ile mayıs ayında manga Kemuri Karakara manga çizme.

Orijinal sahne yapımlarının öyküsü Taisho döneminde belirlendi ve “vampir virüsü” bulaşmış dört kişiye odaklandı. Japon hükümeti dördünü yenilmez süper askerler yapma planında kullanmayı planlıyor.

İlk etap üretimi Mars Kırmızısı 2015 ve 2017'de daha fazla gösteri ile 2013 yılında giriş yaptı.

Karakara sona erdi Utakata ni Warau Mayıs ayında manga. Karakara geçen kasım ayında mangayı başlattı. Manga onun için bir prequel Bulutların Altında Gülmek (Donten ni Warau) manga.

Karakara orijinali yayınladı Donten ni Warau manga Mag Garden'ler Aylık Komik Avarus 2011-2013 den dergi. Karakara başlattı Donten ni Warau Gaiden manga Mag Garden2014 yılında "Beat's" manga sitesi ve Şubat 2017'de diziyi sonlandırdı. Orijinal manga 2014'te 12 bölümlük bir anime ve Mart 2018'de başlayan canlı aksiyon filmine ilham verdi. Canlı aksiyon spinoff prequel çevrimiçi yayında Ocak 2018’de

Donten ni Warau Gaiden manga bir üçleme anime film adaptasyonu ilham verdi. Warau Gaiden hakkında daha fazlası: Ketsubetsu, Yamainu no Chikai (Parting, Yamainu Yemini), ilk film, Aralık 2017'de Japonya'da başladı. Donten ni Warau Gaiden: Shukumei, Sōtō hayır Fūma (Kader, Çift Başlı Film), ikinci film, Haziran 2018'de Japonya'da başladı. Onbir Sanatlar Ağustos 2018'de ABD'de her iki filmi de gösterildi.

Üçüncü film, Donten ni Warau Gaiden: Ōka, Tenbō hayır Kakyū (Cherry Blossoms, Cennetteki Dileklerin Köprüsü), Eylül 2018'de Japonya'da açıldı ve iki hafta boyunca gösterildi. Onbir Sanatlar filmi bu yıl gösterecek.

Kaynak: Aylık Çizgi Roman Bahçesi Kasım sayısı Kemuri KarakaraTwitter hesap


turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Binbaşı 2. Beyzbol Manga Nisan ayında Yeni Anime Serisini Kazandı – Haberler

BlazBlue Cross Tag Battle Game'in Video Önizlemeleri 2.0 Güncellemesi İçin Yumi – Haberler