in

BlazBlue Cross Tag Battle Game'in Video Önizlemeleri 2.0 Güncellemesi İçin Yumi – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Güncelleme 21 Kasım'da başlıyor


Ark Sistemi İşleri Amerika, pazara yaklaşmakta olan 2.0 güncellemesinin yaklaşması için tanıtım videosu vermeye başladı. BlazBlue: Çapraz Etiket Savaşı çapraz dövüş oyunu. Video yeni karakter Yumi'nin ön izlemesini yapıyor.


Daha önce açıklanan yeni karakterler şunlardır: Yumi (Senran Kagura Tahmin Versus), Neo Politan (RWBY), Akatsuki (Akatsuki Blitzkampf), Blitztank (Akatsuki Blitzkampf), Celica = A = Merkür (BlazBlue CentralFiction), Elizabeth (4. kişi Arena), Tohru Adachi (4. kişi Arena Ultimax), Hilda (Gece Altında Doğum) ve Susanoo (BlazBlue CentralFiction).

Genişletme paketi 21 Kasım’da 24,99 ABD dolarına çıkacak. Pakette dokuz yeni savaşçı, yeni bir senaryo ve karakter etkileşimleri yer alacak. Ark Sistemi İşleri aynı zamanda serbest denge ayarlarıyla aynı zamanda bir "ver 2.0 yaması" yayınlayacak.

Orijinal PlayStation 4 ve Switch oyunu Mayıs 2018'de Japonya ve Asya'da gönderildi. Ark Sistemi İşleri Amerika, Haziran 2018'de Kuzey Amerika'da bir İngiliz dublajı ile oyunu yayınladı ve PQube, aynı ay sonra Avrupa'da oyunu yayınladı. Oyun ayrıca başlattı Buhar 2018’de.

Temel oyunda 20 karakter, DLC'de 20 karakter daha mevcut.

BlazBlue Çapraz Etiket Savaşı arasında bir geçit Ark Sistemi İşleri' BlazBlue ve 4. kişi Arena dövüş oyunları, Fransız ekmeği Gece Altında Doğum oyun ve Horoz dişi'ler RWBY Franchise. Başlık iki-iki oyundur.

Oyunun PS4, Switch ve PC sürümleri Mayıs ayı ortalarında büyük bir güncelleme aldı. Güncelleme, Heart Aino’nun Arcana Heart 3 AŞK MAX ALTI YILDIZLAR !!!!!!Naoto Kurogane BlazBlue Merkez Kurgu, Kuma / Teddie 4. kişi Arenave Seth Gece Altında Doğum.

Oyunun arcade versiyonu 25 Nisan'da Japonya'da piyasaya sürüldü.

Kaynak: Ark Sistemi İşleri Amerika'nın Youtube kanal


turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Bulutların Altında Gülmek Kemuri Karakara Kasım Ayında Yeni Manga'yı Tanıttı – Haberler

Rokujouma'nın işgalcileri! Romanların Kickstarter'ı 6 Saatte Hedefe Ulaştı – Haberler