in

Naruto'dan Boruto'ya Canlı 2019 Etkinliği – Crunchyroll – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Crunchyroll Salı günü, NARUTO'yu Çarşamba günü saat 9: 00'dan BORUTO LIVE 2019 etkinliğine aktaracağını açıkladı. EDT – Perşembe, saat 9: 00'da EDT. Sınırlı akış etkinliği, Kuzey Amerika, Orta Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Okyanusya ve Orta Doğu’daki servis aracılığıyla sağlanacaktır.

İki gün Naruto BORUTO 'ya LIVE 2019 etkinliği geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü Chiba eyaletindeki Makuhari Messe' de düzenlendi. Etkinlik, 20. yıldönümünü kutladı Masashi Kishimoto'ler Naruto manga.

Etkinlikte müzikal performanslar yer aldı Naruto tarafından anime tema şarkıları AKIŞ, KANA-BOON, Oyun-Jikkyōsha Wakuwaku Grubu, Küçük Glee Canavarı, SNOWKEL, TABAK//, ve FUJIFABRIC. Etkinlikte ayrıca anime oyuncularının orijinal hikaye bölümlerini okumaları yer aldı. Etkinlikte yer alan oyuncu kadrosu dahil Junko Takeuchi (Naruto), Noriaki Sugiyama (Sasuke), Chie Nakamura (Sakura), Nana Mizuki (Hinata), Yuko Sanpei (Boruto), Cocoro Kikuchi (Sarada), Ryūichi Kijima (Mitsuki) ve Kensho Ono (Shikadai).

animax olayı 8 Aralık’ta saat 19: 00’da Japonya’da bir özel olarak yayınlayacak. ve 28 Aralık’ta, saat 12: 00’de (etkili bir şekilde 29 Aralık’ta).

Kishimoto orjinalini başlattı Naruto manga Haftalık Shonen Jump 1999’da, 2014 yılının Kasım ayında 15 yıllık serileştirme işleminin ardından mangayı sonlandırdı. Naruto: Yedinci Hokage ve Kırmızı Bahar. Kishimoto ayrıca senaryo ve karakter tasarımları üzerinde çalıştı ve İstanbul'da baş yapım sorumlusu olarak görev yaptı. Boruto – Filmin Büyüsü- film devam filmi. Dizi birden fazla anime, anime filmi üretti, OVAve oyun uyarlamaları. Naruto Shippūden anime serisi Mart 2017'de sona erdi.

Ukyō Kodachi ve Mikie Ikemoto başlattı Boruto netice manga içinde Haftalık Shonen Jump Mayıs 2016'da manga devam eden televizyon anime dizisine ilham verdi. Boruto: Naruto Gelecek Nesiller bu nisan 2017’de prömiyere girdi.

Kaynaklar: Crunchyroll, Naruto BORUTO LIVE 2019 etkinliğinin web sitesi olan Animax Japan

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Rokujouma'nın işgalcileri! Romanların Kickstarter'ı 6 Saatte Hedefe Ulaştı – Haberler

FF4 Edward Geraldine