in

Rokujouma'nın işgalcileri! Romanların Kickstarter'ı 6 Saatte Hedefe Ulaştı – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Kampanya 3 yeni yeni hedef getirdi


J-Roman Kulübü'ler Kickstarter yazar Takehaya ve illüstratör Poco'nun fiziksel baskı çalışmalarını finanse etme kampanyası Rokujouma'nın işgalcileri! (Rokujyōma hayır Shinryakusha !?) Hafif roman serisi Pazartesi günkü ilk altı saat içinde 50.000 ABD doları hedefine ulaştı. Kampanyanın şimdi üç geniş hedefi var.

Kampanya 55.000 ABD Dolarına ulaşırsa, sürüm, 300 ABD Doları ve üstü rehin verenler için iki koleksiyoncunun kutusunu içerecektir. 70.000 ABD Doları, bu sürümde, romanın beş drama CD'sinin dijital kopyalarını, çevrilmiş komut dosyalarının dijital kopyalarını içerecek. 85.000 ABD Doları’nın yayınlanması, drama CD’lerinin 300 ABD Doları ve üzeri taahhüt edilenler için fiziksel kopyalarını içerecektir.

Kickstarter Kampanyanın asıl amacı, dizinin ana hikaye yayını kapsayacak şekilde 1-31 ciltlik (10 ve çok yıllık) 10 omnibus koleksiyonundan oluşan sınırlı bir koşuyu finanse etmektir. Kampanya 7 Kasım’da bitecek.

Şirket serisi açıklar:

Liseye yeni başlayan Koutarou, dul babasının yükünün bir kısmını çıkarmak için kendi başına hareket ediyor. Şanslı olduğu için Corona Evi'nde bir oda buldu. Harika bir ev sahibine sahip, okuldan çok uzakta değil ve hepsinden önemlisi de ucuz. Gerçekten mükemmel … denemek ve üstlenmek için görünmeye devam eden garip kızlar dışında! Ancak oda 106 bir savaş alanına dönüşse bile, Koutarou iyi bir savaş olmadan evinden vazgeçmeye istekli değildir. İstila başlıyor!

J-Roman Kulübü seriyi Mayıs 2017'de lisansladı.

J-Roman Kulübü ilk 22 cildi ücretsiz olarak dijital olarak sunuyor çünkü şirketin dizi çevirmeni, Warnis, başlangıçta, ayrı bir sitedeki 22. cilde kadar ücretsiz çeviri teklif etti. Yayıncının İngilizce versiyonu "remastered" versiyonudur. Warnis'orijinal çeviri, tarafından düzenlendi J-Roman Kulübü editör Megan Denton.

Hobi Japonya seriyi 2009'da piyasaya sürdü. Takehaya, 1'inci 32'nci dergiyi 1 Temmuz'da yayımladı ve 1'inci 33'üncü dergiyi yayınlayacak. Crunchyroll Japonya'da yayınlandığı gibi anime aktı. Sentai Filmworks anime serisini lisansladı ve 2015 yılında DVD ve Blu-ray Disc'te yayınladı.

Kaynaklar: J-Roman Kulübü heyecan hesap, Rokujouma'nın işgalcileri! Kickstarter sayfa


turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

BlazBlue Cross Tag Battle Game'in Video Önizlemeleri 2.0 Güncellemesi İçin Yumi – Haberler

Naruto'dan Boruto'ya Canlı 2019 Etkinliği – Crunchyroll – Haberler