in

Uta no Prince-sama Filmi 17 Hafta Sonra 1.72 Milyar Yen Kazandı – Haberler

turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !

Film, 14 Haziran’da Japonya’da başladı, 17 hafta sonra 1.10 milyon bilet sattı.


Uta hayır Prince Sama Maji Aşk Krallığı, anime filmi Uta yok Prens Sama imtiyaz, Japon gişesindeki 17. hafta sonunda 1.724.600.000 yen (yaklaşık 16 milyon ABD Doları) kazanmıştır ve 29 Eylül itibariyle 1.103.942 bilet satmıştır. Filmin karakter tasarımcısı ve baş canlandırma yönetmeni Maki Fujioka dönüm noktasını kutlamak için aşağıdaki resmi çizdim.

Anime film 14 Haziran'da Japonya'da başladı ve açılış hafta sonunda 6. oldu. Film 100.000'den fazla bilet sattı ve ilk hafta sonu cumadan pazara 222.7 milyon yen (yaklaşık 2.05 milyon ABD doları) kazandı. Film 11 Ağustos itibariyle 1.407.654.000 yen (yaklaşık 13.23 milyon ABD Doları) kazanmıştır.

Sentai Filmworks 5 Temmuz'da Anime Expo'da filmin ilk gösterimini yaptı. Ses oyuncuları Takuma Terashima (Otoya Ittoki) ve Mamoru Miyano Gösterime (Tokiya Ichinose) katıldı. Film, 13 Eylül’de Kuzey Amerika’da seçkin tiyatrolarda gösterildi.

Utano ☆ Princesama Efsanesi Yıldızı yönetmen Takeshi Furuta baş müdür olarak geri döndü ve Utano ☆ Princesama Efsanesi Yıldızı bölüm direktörü Tomoka Nagaoka yönelik A-1 Resimleri. Hiroshi Nakajima (Kader / Apocrypha, Kardeşlik: Final Fantasy XVCG müdürü olarak görev yaptı. Maki Fujioka dayalı karakterleri tasarlamak için geri döndü Chinatsu KurahanaÖzgün tasarımlar. Fujioka aynı zamanda baş canlandırma yönetmeniydi. Katsuyoshi Miyajima (Cyborg 009 Adalet Çağrısı, AKB0048 sonraki aşama) karakter modelleme süpervizörüydü. Elementler Bahçesi müziği bestelemek için geri döndü. Mamoru Miyano Filmin “Encore” adlı şarkısını seslendirdi.

Filmin oyuncuları, önceki anime’deki rollerini tekrar etti. imtiyaz.

Kaynak: MoCa Haberleri


turkcemangaoku , türkçe manga okuma uygulaması , türkçe manga okuma sitesi olarak görev yapan sitemizden yeni makale !Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by rambo9455

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

FF4 Edward Geraldine

Ejderha ev avcılık gider Manga anime alır – Haberler